Kokoty - muza, sex i burdel na kółkach 
 
 
 
 
 
Menu witryny
Start
Kokoty miksują
Mapa serwisu
Start
 

Pierwszy sex shop dla kobiet Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
02.03.2012.
W Polsce od 2008r. działa wyjątkowy pierwszy sex shop dla kobiet. JONI.pl, bo o nim mowa,  to pierwszy taki polski sklep erotyczny całkowicie przyjazny kobietom. Sklep założony przez pasjonatów i znawców zagadnień związanych z seksualnością i erotyką. Twórcy JONI, Małgorzata Rychlewska i Paweł Rychlewski znają asortyment erotyczny na wskroś. Są pierwszymi w Polsce specjalistami, którzy wyselekcjonowali najlepsze artykuły erotyczne dla kobiet. W tym celu państwo Rychlewscy wykorzystali lata doświadczenia i pracy w branży erotycznej. Założyciele pierwszego w Polsce sex shopu dla kobiet JONI.pl są jedynymi w Polsce specjalistami w branży erotycznej. W 2006r. państwo Rychlewscy zrewolucjonizowali polski rynek erotyczny otwierając pierwszy profesjonalny sex shop internetowy podwiazka.pl. Oni pierwsi powiedzieli głośne „nie” nieskutecznym preparatom na potencję i powiększenie penisa, które dotąd z powodzeniem sprzedawane były przez nieuczciwych właścicieli największych i najstarszych sex shopów, nie wyłączając wielkich sieciowych sklepów erotycznych, obecnych w największych polskich miastach.

Podwiazka.pl i sex shop dla kobiet JONI.pl szybko zyskały popularność i stały się wzorem dla konkurencji. Przed 2006r. nikt w Polsce nie dbał o prezentację oferty erotycznej w Internecie. Właściciele sex shopów ograniczali się jedynie do zamieszczania zdjęć produktów i niecenzuralnych opisów… Tak robili nawet ci najwięksi, działający w Polsce od 1989r. Dopiero podwiazka.pl wyznaczyła nowe standardy. Okazało się, że w sex shopie internetowym może być merytorycznie, erotyczne, ale nie wulgarnie.
Stworzona przez Małgorzatę Rychlewską baza opisów produktów erotycznych stała się źródłem informacji dla konkurencji. Inne sex shopy nielegalnie kopiowały i kopiują treści ze stron www sex shopów podwiazka.pl i joni.pl.

Państwo Rychlewscy od 2007r. zasilają szeregi portalu dla kobiet Wagina.com.pl i działają na rzecz walki o prawa o kobiet. Ich artykuły mają na celu odczarowanie kobiecej seksualności i budowę pozytywnych skojarzeń wokół niej. Właściciele sex shopu dla kobiet JONI.pl tworzą poradniki seksualne i uczą w jak bezpieczny sposób korzystać z akcesoriów erotycznych. Poradniki seksualne Małgorzaty Rychlewskiej i Pawła Rychlewskiego zdobyły uznanie seksuologów z Polpharmy, wśród których jest sam prof. Lew Starowicz. Artykuł „Kulki waginalne: fakty i mity” autorstwa Małgorzaty Rychlewskiej, opublikowany na Wagina.com.pl zrewolucjonizował podejście polskiej branży erotycznej do kulek waginalnych. Artykuł ten jest rekomendowany przez seksuologów jako merytoryczna i wyczerpująca instrukcja użytkowania kulek waginalnych.

JONI.pl znajdziecie w serwisach społecznościowych, m.in. na blipie:

Sex shop dla kobiet joni.blip.pl

Bez wątpienia pierwszy sex shop dla kobiet JONI.pl to najlepszy w Polsce sklep erotyczny. Polecają go eksperci i zadowolone klientki joni.pl
 
(Kulki waginalne - instrukcja dla kobiet)
« poprzedni artykuł
  (Cipka)
następny artykuł »