Kokoty - muza, sex i burdel na kółkach 
 
 
 
 
 
Menu witryny
Start
Kokoty miksują
Mapa serwisu
Start
 

Joni – sex shop dla Pań Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.01.2009.

Tym razem mam okazje opisać Państwu jedną z podstawowych zasad marketingu, jest nią: Czym jest sex sells? Jedną z odwiecznych zasad dobrej promocji i handlu. Gdyby do tej zasady podejść dosłownie, to wtedy otwieramy sex shop. Taki np. jak sex shop joni - sklep erotyczny zajmujący się dystrybucją akcesoriów dla dorosłych, uatrakcyjniających zbliżenia.

 

 Sex shop joni.pl sprawi, że życie seksualne człowieka po prostu staje się ciekawsze. W dobrych sex shop ‘ach oferta często jest niesamowicie różnorodna zaczynając od rzeczy tak trywialnych jak bielizna erotyczna, a kończąc na całkiem pikantnych zabawkach dla dorosłych. Internet jest świetnym miejscem do znalezienia artykułów z sex shop ‘u. W sieci klient ma zagwarantowaną anonimowość i jednocześnie w maksymalnym komforcie (bo w domu) może na spokojnie wybrać właściwy dla siebie produkt.
Badania statystyczne pokazują, że wielu mężczyzn nie potrafi się oprzeć kuszącej damskiej bieliźnie. Szybko ulegają partnerkom, odzianym w seksowne skąpe wdzianka. Bywają tacy męscy klienci sex shop ‘u,  którzy sami lubią nosić damską bieliznę.
Jeden z dużych magazynów mody pokusiła się nawet o przeprowadzenie wielkiej sondy wśród czytelników, w której pytaniem było, jaka bielizna pasuje dla danej kobiety, a może zamiast bielizny kupić swojej kobiecie wibrator. Otóż najwięcej głosów przypadło dla blondynki, do których idealnie pasuje bielizna różowa oraz czarna. Do brunetek natomiast najbardziej pasujących kolorem jest czerń oraz niebieski.
Nawet największy związek, przy dużym zaangażowaniu obojga partnerów, nie udźwignie jednostajności w pożyciu. Przeważnie dochodzi do niej z czasem, pomimo nawet największej pomysłowości partnerów. Mimo wszystko trzeba jednak starać się jej przeciwdziałać. Literatura w tym zakresie a także wszelkie inne pomoce wydają się niezwykle obszerne. Kiedyś, aby wejść do sex shop ‘u trzeba było wyjeżdżać do stolicy Holandii i w ulicy Czerwonych Latarni zwiedzać wszelkie możliwe sklepy sprzedające dobre akcesoria erotyczne. Teraz mamy jednak internet i za jego pośrednictwem w anonimowy sposób możemy zaopatrzyć się w najbardziej ekskluzywne i przedziwne gadżety erotyczne. Każda Pani odwiedzająca sex shop joni znajdzie coś dla siebie.
Przy wyborze zabawek erotycznych pamiętajmy, drogi Panie, że nie wszystkie wasze fantazje erotyczne podzielać może Wasz partner. W praktyce każdy sex shop  posiada duży wybór akcesoriów erotycznych, a obsługa klienta sklepu zawsze służy radą przy wyborze zabawki oraz informacją o jej zastosowaniu i działaniu.
 
(Sexshopa serwis dla dorosłych)
« poprzedni artykuł
  (Internetowy sexshop 24h)
następny artykuł »