Kokoty - muza, sex i burdel na kółkach 
 
 
 
 
 
Menu witryny
Start
Kokoty miksują
Mapa serwisu
Start arrow Kokoty miksują arrow Wagina, death metal i sex shop arrow Internetowy sexshop 24h
 

Internetowy sexshop 24h Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.01.2009.
Wybór sexshop ‘u internetowego nie różni się od wyboru jakiegokolwiek innego sklepu wirtualnego. Sklepy takie oceniamy po cenie, ofercie, terminie realizacji zamówienia, sposobach płatności, formach wysyłki i wiarygodności sexshop ‘u. Jak sprawdzić ową wiarygodność. Mianowicie chodzi o to, czy dany sexshop zamieszcza na swej stronie informacje o firmie, ewentualnie jej właścicielu w przypadku (firm jednoosobowyh). Dane takie jak adres siedziby firmy, jej nip i regon są  obowiązkowe. Innych sprzedawców nie powinniśmy traktować serio.
Termin realizacji zamówienia też jest ważny. Wiele sklepów erotycznych informuje nas o kolejnych etapach realizacji zamówienia mailowo. To duże udogodnienie. Wiele, jednak sexshop ‘ów sprzedających akcesoria erotyczne, działa na zasadzie dostawy towaru w terminie 14 i więcej dni roboczych! Czasami zatem nasz towar możemy zobaczyć dopiero po upływie połowy miesiąca.

Dobry sexshop umożliwia łatwą nawigację, jest przyjazny klientowi, ułatwia szybkie odnalezienie interesującego nas produktu. Istotna jest rzetelność opisów produktów i ich zdjęcia, dokładnie jakość zdjęć. Ważne jest podanie parametrów produktów.
Pozycja sexshop ‘u w wyszukiwarce (np. Google) nie gwarantuje nam tego, że jest to najlepszy sklep erotyczny, nie zapewnia o jego rzetelności. Czasem warto samemu ocenić sklepy mieszczące się niżej w wynikach google. Często mają one atrakcyjną ofertę i bardzo przystępne ceny.

Pamiętaj, w sexshop ‘ie sexshop24h.pl szybko i dyskretnie zamówisz akcesoria erotyczne, filmy dla dorosłych, bieliznę i suplementy diety. Oferujemy: wibratory, akcesoria i artykuły erotyczne, sex bielizna.
Jeśli tematyka tej witryny jest niezgodna z Twoimi zasadami etycznymi lub religijnymi, zawróć nie narażając samego siebie na straty moralne. Przechodząc dalej oświadczasz też, że w świetle prawa jesteś osobą pełnoletnią i decydujesz się obejrzeć śmiałe sceny erotyczne.
Zgodnie z prawem mając mniej niż 18 lat nie możesz oglądać takich treści. Bezwzględnie opuść tą stronę naciskając w swojej przeglądarce. Krótko mówiąc, wchodzisz do nas na własną odpowiedzialność :)
Zmieniony ( 21.01.2009. )
 
(Joni – sex shop dla Pań)
« poprzedni artykuł